Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Barycz

Barycz, podkarpackie

  • 280 000 zł
  • 85 m²
  • 3 294,12 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof

Skontaktuj się

Dom Barycz

Barycz, podkarpackie

zaktualizowane:
17 maja 2026

280 000 zł

85 m²

3 294,12 zł/m²

Dom Barycz

Zaktualizowane: 17 maja 2026

280 000 zł 85 m² 3 294,12 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1950

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1950

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 280 000 zł (3 294,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 85 m², 4 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: Mieszany; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic z hydromasażem, z oknem
  • Media: prąd, studnia, gaz, siła; ogrzewanie: własne, piec, gazowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam dom w miejscowości Barycz 38km od centrum Rzeszowa,
Dom 85 m2, trzy pokoje, kuchnia łazienka. Ogrzewanie centralne gazowe, nowe grzejniki, dodatkowe źródło ciepła piec. Dojazd drogą asfaltową, kostka brukowa przy domu, Garaż dwustanowiskowy, drewutnia, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze w bryle budynku. Budynek podpiwniczony. Nowa instalacja elektryczna trójfazowa, własne ujęcie wody, nowe poszycie dachu. Działka 11 arów, możliwość zakupu działki poniżej domu 15 arów. (...)

Agent

Krzysztof

790 451...

790 451 921

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.